4-0-ra verte vasárnap az Internazionale a kiesés ellen küzdő Udinesét, ezzel versenyben maradt a bajnoki hajrára a BL-indulást jelentő helyezésekért.
A milánói csapatkapitány, Mauro Icardi is betalált, ezzel csak egy góllal van lemaradva a mesterlövészek listáját 29 góllal vezető Ciro Immobilétól (Lazio).
A kiesés ellen küzdő udineiek a 49. perctől (ekkor már 0-3 volt az állás) tíz emberrel futballoztak, Fofana kapott azonnali piros lapot.
Serie A, 36. forduló:
Udinese - Internazionale 0-4 (Ranocchia 12., Rafinha 43., Icardi 46., B. Valero 71.) - piros lap: Fofana (Udinese, 49.)
15:00: Chievo – Crotone
15:00: Genoa – Fiorentina
15:00: Lazio – Atalanta
15:00: Napoli – Torino
15:00: SPAL – Benevento
18:00: Sassuolo – Sampdoria
20:45: Cagliari – AS Roma
Átigazolások
Ferencváros
A volt Fradi-edző nagy lehetősége
Szerb lapinformációk szerint januártól Dejan Stankovic veszi át a Crvena zvezda irányítását és visszatér Belgrádba.
Gyirmót
Katona távozott
A napokban gyirmóti szerződése azonnali hatályú egyoldalú felmondását kezdeményezte Katona Máté, így a középpályás távozott az NB III-as együttestől.
ZTE
Kiss hosszabbított
A Zalaegerszeg hivatalos felületein tudatta, hogy Kiss Bence szerződését 2027-ig meghosszabbították.