Hivatalos: Fabio Capello visszavonul és kommentátor lesz

Véget ért Fabio Capello edzői pályafutása, s az olasz szakember új területen próbálja ki magát a labdarúgás világában.
Csakfoci Admin 2018. április 9., hétfő 13:57
Véget ért Fabio Capello edzői pályafutása, s az olasz szakember új területen próbálja ki magát a labdarúgás világában.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 9., hétfő 13:57

A korábban többek között az AC Milan, a Real Madrid, az AS Roma, a Juventus, a kínai Csiangszu Szuning, valamint az angol és az orosz válogatott szövetségi kapitányaként dolgozó Fabio Capello bejelentette visszavonulását az edzői pályától. A 71 éves szakembert korábban már szóba hozták újra az azurrik szövetségi kapitányaként, de leszögezte, nem szeretne már többet edzősködni, és új kihívások elé néz.

Korábban elmondtam, hogy nem tárgyaltam senkivel az olasz válogatott kapitányi posztjáról. Végérvényesen visszavonultam, tapasztalatokat szereztem az angol és az orosz nemzeti csapatnál, és ezért ismét klubcsapatnál folytattam, a kínai Csiangszunál. Mindent megtettem, ami tőlem tellett, és örülök, hogy kommentátorként dolgozhatok a jövőben – mondta Radio Rainak Fabio Capello.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Nyíregyháza
A KTE-től igazoltak
Ismét igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, Katona Levente a KTE-től a Nyíregyházához igazolt.
ZTE
Mexikói igazolás
A zalaiak szerződtették David Lópezt, a fiatal védő a mexikói bajnok utánpótlásából érkezik az NB I-be és jól ismeri őt a Zete vezetőedzője.
DVTK/Kazincbarcika
Az újonc vinné a mellőzött légióst
A Csakfoci információi szerint a Kazincbarcika vinné a DVTK mellőzött légiósát, Rudi Pozeg Vancast, ám a támadó iránt külföldről is van érdeklődés.
Tovább az összes átigazoláshoz