Topligák: A Bayern az első 5 percben, a Tottenham csak a 94.-ben döntött - videók

Ez történt az európai topligák közül az angol, a német és a spanyol bajnokság vasárnap délutáni meccsein.
Dudás Gábor 2020. február 16., vasárnap 17:28
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 16., vasárnap 17:28

Premier League, 26. forduló:

Aston Villa – Tottenham Hotspur 2-3 (Alderweireld 9. – öngól, Engles 53., ill. Alderweireld 27., Son 47., 94.)

17:30: Arsenal – Newcastle United

Bundesliga, 22. forduló:

1. FC Köln – Bayern München 1-4 (Uth 70., ill.  Lewandowski 3., Coman 5., Gnabry 12., 66.)

18:00: Mainz – Schalke 04

La Liga, 24. forduló:

Sevilla – Espanyol 2-2 (Ocampos 15., Suso 80., ill. Embarba 35., Vu Lej 50.) - piros lap: V. Sanchez (Espanyol, 69.)

Leganés – Real Betis 0-0 - piros lap: B. Iglesias (Betis, 93.)

18:30: Athletic Bilbao – Osasuna

21:00: Real Madrid – Celta Vigo

Serie A: C. Ronaldo nélkül is javított a Juventus, lila-fehér gála idegenben - eredmények, videók
A meglepő veronai vereség és a milánói kupaiksz után, hazai pályán javított a címvédő Juve a bajnokságban, 2-0-ra legyőzve a 37. perctől emberhátrányban futballozó Bresciát, méghozzá úgy, hogy a bombaformában lévő Cristiano Ronaldót pihentette. A Fiorentina a 22 éves Chiesa és a 20 éves Vlahovic 2-2 góljával gázolt Genovában.