Serie A: C. Ronaldo nélkül is javított a Juventus, lila-fehér gála idegenben - eredmények, videók

A meglepő veronai vereség és a milánói kupaiksz után, hazai pályán javított a címvédő Juve a bajnokságban, 2-0-ra legyőzve a 37. perctől emberhátrányban futballozó Bresciát, méghozzá úgy, hogy a bombaformában lévő Cristiano Ronaldót pihentette. A Fiorentina a 22 éves Chiesa és a 20 éves Vlahovic 2-2 góljával gázolt Genovában.
Dudás Gábor 2020. február 16., vasárnap 16:57
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 16., vasárnap 16:57

Serie A, 24. forduló:

Juventus – Brescia 2-0 (Dybala 38., Cuadrado 75.) - piros lap: Aye (Brescia, 37.)

Sampdoria – Fiorentina 1-5 (Gabbiadini 90., ill. Thorsby 8. - öngól, Vlahovic 18., 57. - az elsőt 11-esből, Chiesa 40., 78.) - piros lap: Murru (39.), ill. Badelj (45.)

Udinese – Hellas Verona 0-0

Sassuolo – Parma 0-1 (Gervinho 25.)

18:00: Cagliari – Napoli

20:45: Lazio – Internazionale

Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.
Tokmac Nguen
Svéd sajtóhírek szerint Tokmacot a Djurgarden szemelte ki, honlapunk azonban úgy értesült, hogy a Ferencvárost egyelőre még nem keresték meg ezzel kapcsolatban.
Németh Hunor
Fabrizio Romano számolt be róla, hogy a magyar utánpótlás-válogatott Németh Hunor új, hosszú távú szerződést köt a dán Köbenhavn csapatával. A 16 középpályás 2026 decemberéig érvényes kontraktust ír alá.