Pintér Ádám durva piros lapja, elmaradt a csoda, továbbment a Bayern is - Német Kupa, videókkal

Ez történt a keddi nyolcaddöntőkön.
Dudás Gábor 2017. február 7., kedd 21:32
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 7., kedd 21:32

Nem sikerült jól Pintér Ádám kezdőcsapatbeli debütálása a Greuther Fürth együttesében, a Borussia Mönchengladbach elleni kupameccsen. A Kicker beszámolója szerint a Ferencvárostól a télen igazolt válogatott játékos a 18. percben durván, nyújtott lábbal csúszott oda a világbajnok Kramernek, Bastian Dankert játékvezető pedig azonnal felmutatta neki a piros lapot.

A hazaiaknál a kispadon ült Megyeri Balázs és a vezetőedző, Radoki János is, csapatuk pedig végül 2-0-s hazai vereséggel búcsúzott a sorozattól.

A másodosztályú Bielefeld alaposan megizzadt a negyedik ligás Walldorf együttesével. A kiscsapat a második félidő hajrájában egyenlíteni tudott, majd a hosszabbításban is pariban maradt nagyobb nevű ellenfelével, ráadásul a vendégektől Staude piros lapot kapott a 115. percben. Végül a büntetők döntöttek, a hatodik párbajt követően ment tovább az Arminia.

Ott lesz a következő körben a Bayern München is, a bajorok a brazil Douglas Costa megpattanó lövésével ejtették ki a Wolfsburgot. A Hamburg a Köln elleni 2-0-s sikerével biztosította be helyét a legjobb nyolc között.

NÉMET KUPA, NYOLCADDÖNTŐK:

Bayern München – Wolfsburg 1-0 (Douglas Costa 18.)

Hamburg – 1. FC Köln 2-0 (Jung 5., Wood 75.)

Greuther Fürth – Borussia Mönchengladbach 0-2 (Wendt 12., T. Hazard 36. – 11-esből)

Walldorf – Bielefeld 1-1 (Carl 78., ill. Schultz 52.) – 11-esekkel: 4-5

Így add a csakfoci.hu-t a mobilod főképernyőjéhez!