Edzője a rosszullét miatt lecserélt Szalairól: "Még mindig fejfájásra panaszkodik"

Szalai Ádám, a Hoffenheim labdarúgója nem léphet pályára a Bayer Leverkusen elleni mérkőzésen a német bajnokság szombati játéknapján.
Csakfoci Admin 2018. november 2., péntek 20:42
Szalai Ádám, a Hoffenheim labdarúgója nem léphet pályára a Bayer Leverkusen elleni mérkőzésen a német bajnokság szombati játéknapján.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 2., péntek 20:42

Ádám hiányozni fog, mert még nincs tökéletes állapotban. Már jobb a gyomra, de még mindig fejfájásra panaszkodik

- nyilatkozta pénteken Julian Nagelsmann vezetőedző.

A magyar válogatott csapatkapitányát szerdán, az RB Leipzig otthonában 2-0-ra elveszített kupameccs első félidejében le kellett cserélni, mert nem érezte jól magát, hányingere volt.

Gulácsi Péter és az ugyancsak magyar válogatott Willi Orbán lipcsei csapata szombaton Dárdai Pál vezetőedző együtteséhez, a Hertha BSC-hez látogat. Az RB Leipzig szakvezetője, Ralf Rangnick rendkívül elismerően nyilatkozott a berliniek magyar tréneréről.

„Nagy dicséret illeti Dárdait, aki remek munkát végzett az elmúlt néhány évben. Megemelem előtte a kalapomat” – közölte Rangnick.
(MTI)

Átigazolások
Újpest
Balajcza is visszatérhet
Balajcza Szabolcs jó eséllyel visszatér az Újpesthez.
Fradi
Varga Barnabás
Kubatov Gábor arról posztolt, hogy egy ajánlatot már kapott a Ferencváros Varga Barnabásért.
FTC
Varga Barnabás jövője
Varga Barnabás sorsáról beszélt az ügynöke.
Tovább az összes átigazoláshoz