Bundesliga: Hatgólos meccsen nyertek Szalaiék, hengerelt a Dortmund – eredmények

A Bundesliga 19. fordulójának szombati játéknapján a Szalai Ádámot is soraiban tudó Hoffenheim idegenben 4-2-re legyőzte a Sallai Rolandot nélkülöző Freiburgot.
Csakfoci Admin 2019. január 26., szombat 17:21
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 26., szombat 17:21

Freiburg - Hoffenheim 2-4 (Holer 42., Niederlechner 77., ill. Joelinton 19., Kramaric 59. – büntetőből, 72., Demirbay 86.)

Szalai Ádámmal a kezdőben a 19. percben a Hoffenheim szerezte meg a vezetést, miután Joelington használta ki a hazaiak védelmi hibáját (0-1). Majd az első félidő lefújása előtt nem sokkal a kapufáról kipattanó labdát vágta a kapuba Holer (1-1).

A fordulás után az 59. percben Kramaric büntetőjével ismét a Hoffenheimnél volt az előny, majd öt perc múlva lecserélték Szalait - helyette Posch állt be. A 72. percben Kramaric duplázni tudott (1-3), ám öt perccel később újra szorossá vált az állás, hiszen Niederlechner talált be (2-3). A végeredményt Demirbay állította be, így a Hoffenheim 4-2-re nyert a Freiburg otthonában.