Bundesliga: Három perc alatt támadt fel Dárdai Herthája, négy góllal hangolt a Bayern a Realra - eredmények

Dárdai Palkó debütált a pontot szerző Herthában. A Bayern München simán győzött, a Schalke 80 perces emberhátrányban sem kapott ki.
Csakfoci Admin 2018. április 28., szombat 17:34
Szerző: Csakfoci Admin 2018. április 28., szombat 17:34

Öt mérkőzést játszottak szombat délután a német első osztályban, amelyeken két hazai győzelem, két döntetlen és egy vendégsiker született. A Real Madrid elleni, keddi Bajnokok Ligája-elődöntő visszavágójára készülő Bayern München már bajnokként simán hozta a kötelezőt az Allianz Arénában.

A Dárdai Pál vezette Hertha 0-2 után három perc alatt hozta 2-2-re bajnokiját, a berlinieknél debütált a Bundesligában Dárdai Palkó. A Schalke pedig már a 12. percben emberhátrányba került, de így sem maradt pont nélkül a Mönchengladbach ellen.

Eredmények:

Bayern München – Frankfurt 4-1 (Dorsch 43., Wagner 76., Rafinha 87. Schüle 90. ill. Haller 78.)

Freiburg – Köln 3-2 (Petersen 14., 52., Holer 93. ill. Bittencourt 82., 87.)

Hertha – Augsburg 2-2 (Ibisevic 84., Schelke 87. ill. Gregoritsch 32., Cordova 61.) – kiállítva: Heller (90., Augsburg)

Schalke 04 – Mönchengladbach 1-1 (Caligiuri 45+3. ill. Raffael 32.) – kiállítva: Bentaleb (12., Schalke 04)

Wolfsburg – Hamburg 1-3 (Brekalo 78. ill. Wood 43., Holtby 45+1., Waldschmidt 90+3.)

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA - KATTINTS!