Bundesliga: Drámai hajrában nyert a Bayern - eredmények, tabella

A 95. percben majdnem elbukta a győzelmet a német listavezető, de Ulreich kapus tizenegyesvédésével megszerezte a három pontot a Bayern.
Csakfoci Admin 2017. december 16., szombat 17:47
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 16., szombat 17:47

Öt mérkőzésből három döntetlenre végződött a Bundesliga szombat délutáni játéknapján, és nem sokon múlt, hogy a Bayern München játssza a negyedik ikszet: Jupp Heynckes gárdája ellen a 95. minutumban büntetőt rúghatott a Stuttgart, de Akolo próbálkozását védte Ulreich kapus. Eredmények:

Stuttgart–Bayern München 0–1 (Müller 79.)
Köln–Wolfsburg 1–0
(Clemens 67.)
Werder Bremen–Mainz 2–2 (Bargfrede 2., Belfodil 17., ill. Quaison 70., Frei 93.)
Eintracht Frankfurt–Schalke 2–2 (Jovics 1., Haller 66., ill. Embolo 82., Naldo 95.)
Augsburg–Freiburg 3–3 (Finnbogason 1., 91., 93., ill. Günter 20., Petersen 48., 66.)

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA MEZŐNYE