A 95. percben majdnem elbukta a győzelmet a német listavezető, de Ulreich kapus tizenegyesvédésével megszerezte a három pontot a Bayern.
Öt mérkőzésből három döntetlenre végződött a Bundesliga szombat délutáni játéknapján, és nem sokon múlt, hogy a Bayern München játssza a negyedik ikszet: Jupp Heynckes gárdája ellen a 95. minutumban büntetőt rúghatott a Stuttgart, de Akolo próbálkozását védte Ulreich kapus. Eredmények:
Stuttgart–Bayern München 0–1 (Müller 79.)
Köln–Wolfsburg 1–0 (Clemens 67.)
Werder Bremen–Mainz 2–2 (Bargfrede 2., Belfodil 17., ill. Quaison 70., Frei 93.)
Eintracht Frankfurt–Schalke 2–2 (Jovics 1., Haller 66., ill. Embolo 82., Naldo 95.)
Augsburg–Freiburg 3–3 (Finnbogason 1., 91., 93., ill. Günter 20., Petersen 48., 66.)
FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA MEZŐNYE
Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.