Bundesliga: Csúnya Hertha-vereség Dárdai utolsó meccsén, kiütéssel bajnok a Bayern – eredmények, videók, tabella

A német élvonal utolsó fordulójában öt gólt rúgva nyert és szerezte meg az újabb bajnoki címét a Bayern München. A Herthát hazai pályán ütötték ki a magyar tréner búcsúmeccsén; Szalai a 32. percben állt be, csapata kétgólos előnyről kapott ki, a Leipzig Orbán és Gulácsi nélkül maradt alul Brémában, míg Sallai a 75. percben lépett pályára. Bundesliga-eredmények.
Nyikes Zoltán 2019. május 18., szombat 17:32
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. május 18., szombat 17:32

Bundesliga, 34. forduló

Bayern München–Eintracht Frankfurt 5-1 (Coman 4., Alaba 53., R. Sanches 58., Ribéry 72., Robben 78., ill. Haller 50.)

Fortuna Düsseldorf–Hannover 96 2-1 (Hennings 56., Karaman 61., ill. N. Müller 78.)

Freiburg–Nürnberg 5-1 (Terrazzino 7., Waldschmidt 34., N. Petersen 54., 56., Grifo 61., ill. Löwen 69.)

Hertha BSC–Bayer Leverkusen 1-5 (Lazaro 34., ill. Havertz 28., Alario 38., 72., 88., Brandt 54.)

Mainz 05–Hoffenheim 4-2 (Brosinski 66. - tizenegyesből, Boetius 83., 90., Mateta 93., ill. Belfodil 12., Kramaric 34.)  Kiállítva: Baumgartner (41. - Hoffenheim)

Borussia Mönchengladbach–Borussia Dortmund 0-2 (Sancho 45., Reus 54.)

Schalke 04–VfB Stuttgart 0-0

Werder Bremen–RB Leipzig 2-1 (Rashica 35. - tizenegyesből, Pizarro 88., ill. Mukiele 86.)

Wolfsburg–Augsburg 8-1 (Weghorst 21., 37., 55., Knoche 41., Ginczek 57., Rexhbecaj 60., Brekalo 85., Danso 89. - öngól, ill. Schieber 81.)