Magyar gólnak köszönhetően botlott a Steaua - videó

A román bajnokság 6. fordulójában Bőle Lukács csapata, a CSMS Iasi (Jászvásár) a Steaua Bukarest ellen lépett pályára idegenben.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 31., szerda 20:01
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 31., szerda 20:01

A papírformának megfelelően a Steaua szerzett vezetés, Vilceanu góljával a 20. percben. A félidő végén azonban Bőle egyenlített, 1-1-el fordultak a csapatok.

A második félidő gólt nem hozott, de egy kiállítást igen, a vendégek kerültek emberelőnybe. Az 1-1 azt jelenti, hogy a Steaua továbbra is első, veretlenül, míg a Iasi az ötödik a tabellán.

Íme Bőle gólja (a videó címében helytelenül szerepel az olasz játékos neve, ő csak csereként lépett pályára az 55. percben)

1-1 Gianmarco Piccioni Goal Romania Divizia A... by milena-georgieva1