Légiósok: Nagy Dominik bombagólt lőtt, Beséék megállíthatatlanok - videó

Jól sikerült a magyar légiósok estéje: Nagy Dominik betalált, Bese tovább szárnyal csapatával.
Csakfoci Admin 2017. augusztus 11., péntek 22:38
Szerző: Csakfoci Admin 2017. augusztus 11., péntek 22:38

Nagy Dominik gólja indította meg a Legiát a győzelem felé

3-1-es győzelmet aratott hazai pályán, a Piast Gliwice ellen Nagy Dominik csapata, a Legia Warszawa. A magyar középpályás végigjátszotta az Ekstraklasa 5. forduljában rendezett bajnokit, és a 18. percben bevette az ellenfél kapuját. A varsóiak a 78. és a 79. percben szerzett gólokkal eldöntötték a három pont sorsát, a vendégek már csak a becsületgólra futotta.

Legia Warszawa - Piast Gliwice 3-1 (Nagy D. 18., Maczynski 78., Guilherme 79. ill. Papadopulos 89.)

Beséék nem fékeznek - 10:1-es gólaránnyal vezetik a bajnokságot

Bese Barnabás szárnyaló csapata, a Le Havre a francia másodosztály harmadik fordulójában a Paris FC vendége volt. Az eddig is remekül teljesítő együttes ott folytatta, ahol egy hete abbahagyta.

A vendégek már az első félidőben előnybe kerültek, a nagyobb arányú különbség azonban csak a hajrában alakult ki: a csereként a 64. percben beállt Julan az utolsó tíz percben kétszer is mattolta az ellenfél kapusát.

Bese Barnabás jól játszott a védelem jobb oldalán, együttese pedig 100 %-os teljesítménnyel, 9 ponttal és 10:1-es gólaránnyal vezeti a mezőnyt.

Paris FC - Le Havre 0-3 (Assifuah 27., Julan 83., 92.)
Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.