Légiósok: Korcsmár ismét győztes csapatban játszott, Szoboszlaiék a 95. percben mentettek pontot

A Korcsmár Zsolttal felálló dán Midtjylland hatgólos meccsen aratott győzelmet, a Szoboszlai Dominikot foglalkoztató osztrák Liefering viszont hiába vezetett, a végén a döntetlennek is nagyon örülhetett.
Csakfoci Admin 2017. október 20., péntek 20:51
Szerző: Csakfoci Admin 2017. október 20., péntek 20:51

Korcsmár Zsolt és csapata ismét az élre állt

A Korcsmár Zsoltot foglalkoztató Midtjylland a Horsens csapata ellen hazai pályán lépett pályára a dán élvonal 13. fordulójában. A magyar légiós együttesének védelmének tengelyében kapott helyet, ahol végigjátszotta a találkozót.

A hazai gárda a 13. percben került előnybe, de a vendégek a játékrész derekán egyenlítettek. A szünet előtt jókor szerezte meg ismét a vezetést a Midtjylland, a 76. percben pedig tovább növelték előnyüket (3-1). A 86. minutumban úgy tűnt, a vendégek második góljuknak köszönhetően izgalmassá teszik az utolsó perceket, de egy perc sem kellett Korcsmárék válaszára, így eldőlt a mérkőzés (4-2).

A Midtjylland újabb sikerének köszönhetően újra az élre állt a dán élvonalban, viszont a dobogón mögötte álló riválisai eggyel kevesebb meccset játszottak még le.

Szoboszlaiék nagy pontmentése Ausztriában

Fiatal légiósunk, Szoboszlai Dominik végig a pályán volt az osztrák másodosztályú, FAC Wien - Liefering mérkőzésen a vendégcsapatban. A magyar középpályás együttese egy eseménytelen első félidő után a 63. percben vezetéshez jutott, ám a hazaiak gyorsan válaszolni tudtak, majd a vezetést is átvették.

Már-már úgy nézett ki, pont nélkül marad a Liefering (a hazaiak cserékkel és sárga lapos szabálytalanságokkal is próbálták tördelni a játékot), de a 90+5. percben Mwepu beállította a 2-2-es végeredményt, egy pontot megmentve a Lieferingnek, amely jelenleg 5. az Erste Liga tabelláján.

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.