Bukta Csaba remekelt a Kapfenberg otthonában lejátszott bajnokin, miután az első gólt megelőzően egy szenzációs cselt bemutatva adott gólpasszt
Bukta Csaba kezdőként lépett pályára és a 86. percig a pályán volt az osztrák másodvonalbeli Liefering csapatában, amely a Kapfenberg otthonában játszott a bajnokság 9. fordulójában.
A magyar légiós 17. perc elteltével a szögletzászlótól indulva egy parádés cselt mutatott be a védője szorításában, majd bepasszolta a labdát a kapu előterébe, ahol Adeyemi lőtt Krenn hálójába. Kilenc perccel később ismét betalált a Liefering, így kétgólos vendég előnnyel mentek pihenni a felek.
A szünet után a hazaiak edzője cserékkel frissített csapatán, ám ez sem hozott változást a játékukban, így a Liefering megőrizte az előnyét és 2-0-ra nyert, amivel feljött a hetedik helyre a tabellán.
Forrás: cmgrouphu/Instagram
Átigazolások
Kisvárda
Kérdéses a sorsuk
Kovács Marcell, Martin Chlumecky és Jasmin Mesanovic jövője kérdéses. A klubnak nincs hosszabbítási lehetősége, és a bizonytalan költségvetés miatt még nem tudnak tárgyalni velük. (NSO)
Szpari
Manner kapós lehet
A Csakfoci úgy tudja, a DVSC, az ETO és az Újpest is érdeklődhet a Szpari 21 éves középpályása, Manner Balázs iránt.
ETO
Csinger Márk
Több külföldi bajnokságból is érdeklődnek Csinger Márk iránt.