Langék fontos pontot szereztek, Bőle gólpasszt adott, László Csabáék segítettek Priskinéknek - videó

Bőle Lukács fontos beadással segítette együttesét, Priskinék nyertek, László Csaba és Lang Ádám együttese döntetlent játszott.
Budai László 2017. március 11., szombat 20:52
Szerző: Budai László 2017. március 11., szombat 20:52

Lang Ádám együttese, a Dijon 1-1-es döntetlent játszott a Rennes otthonában, ezzel fontos pontot szerzett a francia első osztályban. A magyar válogatott védőt a 36. percben cserélték be.

A román élvonal alsóházi rájátszásának első fordulójába Bőle Lukács csapata, a CSM Iasi 3-1-re győzött a Concordia ellen. A 66. percig pályán lévő magyar támadó gólpasszal segítette együttesét a sikerhez.

A szlovák élvonalban László Csaba együttese, a Dunaszerdahely kétgólos hátrányból állt fel és mentett pontot a listavezető Zsolna ellen (2-2). Mészáros András a 46. percben állt be a hazaiakhoz, Kocsis Gergő pedig a 91.-ben. A DAC a döntetlennel nagy szívességet tett a Zsolnát üldöző Slovannak, amely a végig a pályán lévő Priskin Tamással a soraiban, a Debrecenből nemrég távozott Róbert Vittek találatával győzött a Senica ellen (0-1). A Zsolna már csak öt ponttal vezet a pozsonyiak előtt.