Hivatalos: 21 hónapos börtönbüntetést kapott Messi

Az argentin klasszisra kirótt ítéletet felfüggesztették. 
Csakfoci Admin 2017. május 24., szerda 14:16
Az argentin klasszisra kirótt ítéletet felfüggesztették. 
Szerző: Csakfoci Admin 2017. május 24., szerda 14:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A Spanyol Legfelsőbb Bíróság helybenhagyta a korábbi ítéletet, ennek értelmében Lionel Messit 21 hónapos börtönbüntetésre ítélték. Az argentin csatárnak nem kell azonban börtönbe mennie, Spanyolországban ugyanis próbaidőt kapnak azok, akiket két évnél kevesebb szabadságvesztére ítéltek, már amennyiben még büntetlen előéletű.  Messire tehát így csak felfüggesztett börtönbüntetés vár.

Az argentin sztárt azért ítélték el, mert az érdekeit menedzserként képviselő édesapjával 2007 és 2009 között 4,1 millió eurónyi adót nem fizettek be.

Átigazolások
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.
Tovább az összes átigazoláshoz