Hivatalos: A magyar válogatott védő új csapatban bizonyíthat - az elnököt már meggyőzte

Lang Ádám aláírt a francia másodosztályú együtteshez, amelyet az őszi szezonban erősíthet. Új klubja elnöke szerint erejével és tapasztalatával segíthet.
Budai László 2018. január 9., kedd 15:13
Lang Ádám aláírt a francia másodosztályú együtteshez, amelyet az őszi szezonban erősíthet. Új klubja elnöke szerint erejével és tapasztalatával segíthet.
Szerző: Budai László 2018. január 9., kedd 15:13

A francia másodosztály 16. helyén álló Nancy hivatalos honlapján jelentette be, hogy kölcsönvette a Dijon magyar labdarúgóját, Lang Ádámot. A válogatott játékos a tavaszi szezonban erősítheti új együttesét. Francia lapértesülések szerint a Nancynak nem lesz opciója Lang megvásárlására.

Ádám az erejével, a tapasztalatával és az elszántságával is segíthet minket. A szakmai stáb szerint hamar sikerült is beilleszkednie

- mondta Jacques Rousselot elnök a magyar játékos kapcsán, aki már hétfőn és ma, kedden is az együttessel edzhetett.

- Beszéltem a Dijon elnökével és a vezetőedzővel is, mert több játéklehetőségre vágytam - nyilatkozta Lang.

Voltak más megkereséseim is külföldről, de hamar sikerült megegyeznünk. A Nancy jó lehetőség a számomra.

Átigazolások
Újpest
Balajcza is visszatérhet
A Lila Sector szerint Újpesten a kapusedzői posztot a klub korábbi legendája, Balajcza Szabolcs tölti be a jövőben, aki 11 év alatt 342 mérkőzésen lépett pályára, Magyar Kupát és Szuperkupát is nyert.
FTC
Varga Barnabás jövője
Varga Barnabás sorsáról beszélt az ügynöke.
Loki
Brandon Domingues
A lengyel Górnik Zabrze fél évre, vételi opcióval kölcsönvette Brandon Dominguest, aki nyáron igazolt Debrecenből a spanyol élvonalbeli Real Oviedóhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz