Nehéz mérkőzésen aratott kétgólos győzelmet a Bese Barnabással felálló Le Havre Franciaországban, a válogatott védő remek játékkal járult hozzá a sikerhez.
A Le Havre az Orleanst fogadta a francia másodosztály hatodik fordulójában, a hazaiaknál a kezdőcsapatban kapott helyet a magyar válogatott védő, Bese Barnabás.
Az első félidő derekán két gyors egymás után született gólnak köszönhetően 2-0-s előnybe került a normandiai gárda, és hiába szépített az Orleans a 69. minutumban, tíz perccel a vége előtt harmadik góljával eldöntötte a meccset a Le Havre.
Bese Barnabás a jobbhátvéd pozíciójában végig jó játékkal segítette együttesét, a magyar légiós védekezésben és támadásban is csapata legjobbjai közé tartozott.
Átigazolások
Légiósok
Gulácsi Péter
Megvan Gulácsi Péter új csapata - a La Ligában folytatja a magyar kapus.
Légiósok
Németh kérője
A Köbenhavn visszautasította a Németh Hunorért érkezett ajánlatokat.
Vasas
Mezei befuthat
A Csakfoci úgy tudja, a Vasas szerződtetheti a Topolya 25 éves magyar középpályását, Mezei Szabolcsot.