A legérdekesebb összefoglalók az Európa Ligából.
Dudás Gábor 2016. november 4., péntek 8:06
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 4., péntek 8:06

Az Európa Liga csütörtöki eredményei ITT és ITT!

Isztambulban másfél perc után hátrányba került és ki is kapott a Manchester United a Fenerbahcétől (2-1), méghozzá egy fantasztikus gólokat hozó mérkőzésen.

Bilbaóban a 35 éves Aritz Aduriz csodálatos meccset játszott és mesterötössel terhelte meg a belga Genk hálóját (5-3 lett a meccs vége).

Az Inter hiába vezett Southamptonban, végül 2-1-re kikapott, és a kiesés szélére sodródott. A Roma a bécsi Austria otthonában vágott négyet (és kapott kettőt), és veretlenül vezeti az E-csoportot.