Botrány a Juventus BL-meccsén: C. Ronaldót rángatta a szurkoló - videó

Háromszor is pályára rohanó szurkolók zavarták meg a Bayer Leverkusen és a Juventus szerdai Bajnokok Ligája-csoportmeccsét (0-2), és természetesen mindannyiszor Cristiano Ronaldo volt a túlságosan is lelkes rajongók célpontja.
Dudás Gábor 2019. december 12., csütörtök 9:17
Szerző: Dudás Gábor 2019. december 12., csütörtök 9:17

A portugál az első két alkalommal még türelemmel viselte a drukkerek érkezését, harmadszorra viszont, amikor a meccs végén beszaladó szurkolók közös szelfire akarta rávenni erővel az ötszörös Aranylabdást, Cristiano Ronaldo már dühbe gurult. A biztonságiak rángatták el végül az erőszakos férfit a támadó közeléből.

Mint ismeretes, a Juve Ronaldo és Higuaín góljával győzött 2-0-ra Németországban, így az Atlético Madridot megelőzve nyerte meg a Bajnokok Ligája D-csoportját.

Varga Barnabás
Paunoch Péter elmondta, jelenleg arra lát nagyobb esélyt, hogy Varga Barnabás marad a Fradiban.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)