BL: Szalaiék az EL-csoportkörében folytatják - eredmények

A Bajnokok Ligája playoff mérkőzéseinek visszavágóján a Liverpool simán legyőzte a Szalai Ádámot is a soraiban tudó Hoffenheimet.
Privacsek András 2017. augusztus 23., szerda 22:36
Szerző: Privacsek András 2017. augusztus 23., szerda 22:36

A Liverpool álom 20 percet produkált a Hofffenheim ellen, miután szép támadások végén három gólt is berámolt a németeknek. A vendégek ugyan szépítettek, de a továbbjutás gyorsan eldőlt.

Szalai Ádám az 56. percben állt be, és ugyan egy gólt még szereztek Wagner révén, de az csak a tisztes helytálláshoz volt elegendő.

Eredmények:

Liverpool - Hoffenheim 4-2 (Can 10., 21., Salah 18., Firminho 63., ill Uth 28., Wagner 79.), továbbjutott a Liverpool 6-3-al
FC FCSB - Sporting 1-5 (Morais 20., ill Doumbia 13., Acuna 60., Martins 64., Dost 75., Battaglia 88.), továbbjutott a Sporting 5-1-el
CSZKA Moszkva - Young Boys 2-0 (Scsennikov 45., Dzagoev 65.), továbbjutott CSZKA 3-0-val
Köbenhavn - Qarabag 2-1 (Sahtander 45., Pavlovic 66., Ndlovu 63.), továbbjutott a Qarabag 2-2-vel, idegenben lőtt góllal
Slavia Praha - APOEL Nicosia 0-0, továbbjutott az APOEL 2-0-val

A Bajnokok Ligája csoportbeosztását csütörtökön 18 órakor sorsolják.

Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.