BL: Az MU Buffonnak is köszönhetően csodát tett Párizsban - videó

A Bajnokok Ligája mindkét szerdai nyolcaddöntője kiélezett mérkőzést hozott, az MU óriási mérkőzésen védelmi- és kapushibák után a 94. percben egy videóbírós 11-essel 3-1-re nyert Párizsban és továbbjutott. A Porto - Roma meccsen ugyancsak videóbírós büntető döntött a kétszer 15 perces hosszabbításban.
Privacsek András 2019. március 6., szerda 22:57
Szerző: Privacsek András 2019. március 6., szerda 22:57

BL, nyolcaddöntő, visszavágók:

PSG - Manchester United 1-3 (Bernat 12., ill. Lukaku 2., 30., Rashford 94., - 11-esből), továbbjutott az MU 3-3-al, idegenben lőtt több góllal

A mindent eldöntő 11-es

Porto - AS Roma 3-1, hosszabbítás után (Tiquinho 26., Marega 52., Telles 117.,  ill. De Rossi 37. - 11-esből) - továbbjutott a Porto 4-3-al