Topligák: Szétpasszolta a City a Unitedet a derbin, Messivel is 7 gólos meccset veszített a Barca - videók

A manchesteri derbin a manapság megszokottnak mondható papírforma érvényesült a City 3-1-es sikerével, a hazaiak harmadik gólját 44(!) passz előzte meg. Eközben Spanyolországban: hiába tért vissza Lionel Messi és szerzett azonnal két gólt, 4-3-ra mégis kikapott a Barcelona otthon a Betistől.
Dudás Gábor 2018. november 11., vasárnap 20:18
Szerző: Dudás Gábor 2018. november 11., vasárnap 20:18

Premier League, 12. forduló (vasárnap):

Manchester City – Manchester United 3-1 (D. Silva 12., Agüero 48., Gündogan 86., ill. Martial 58. – 11-esből)

Liverpool – Fulham 2-0 (Salah 41., Shaqiri 53.)

Chelsea – Everton 0-0

Arsenal – Wolverhampton Wanderers 1-1 (Mkhitaryan 87., ill. Cavaleiro 13.)

La Liga, 12. forduló (vasárnap):

Barcelona – Real Betis 3-4 (Messi 68., 92. – az elsőt 11-esből, Ar. Vidal 79., ill. J. Firpo 20., Joaquín 34., Lo Celso 71., Canales 83.)

Deportivo Alavés – Huesca 2-1 (Jony 41., Sobrino 68., ill. M. Gomez 35.)

Gulácsi Péter
Rouven Schröder sportigazgató elárulta, hogy a nyáron a Leipzig biztosan megválik az egyik kapusától.
Freiburg
Lőw Zsolt
A Bild szerint a Bayern München asszisztensedzőjeként dolgozó Lőw Zsolt is jelölt a Freiburgnál, ahonnan a szezon végén távozik Christian Streich vezetőedző.