Premier League: Lukaku újabb duplája szoros győzelmet ért az Unitednek - eredmények, videók

Romelu Lukaku a Crystal Palace után a Southampton ellen is duplázni tudott, így Pogba utolsó percben kihagyott büntetője ellenére is nyerni tudott a United, míg a városi rivális is hozta a kötelezőt. Eredmények, videók.
Csakfoci Admin 2019. március 2., szombat 17:59
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 2., szombat 17:59

Bournemouth - Manchester 0-1 (Mahrez 55.)

Burnley - Crystal Palace 1-3 (Barnes 90. ill. Bardsley - öngól 16., Batshuayi 48., Zaha 76.)

Manchester United - Southampton 3-2 (Pereira 53., Lukaku 59., 89. ill. Valery 26., Ward-Prowse 75.)

Brighton - Huddersfield 1-0 (Andone 79.)

Wolverhampton - Cardiff City 2-0 (Jota 16., Jiménez 18.)

Topligák: A hosszabbításban rontott büntetőt az Arsenal, megvan a Spurs első iksze – videók
Az angol élvonal 29. fordulójában játszott először döntetlent a Tottenham a most futó szezonban, de nem sok híja volt, hogy ne pontosztozkodás legyen a végén, Aubameyang ugyanis a 91. percben tizenegyest hibázott. A két csapat között maradt a négypontos különbség a tabellán. Barcelonában négy gól esett a La Liga szombati játéknapjának első meccsén.
Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.