Topligák: A hosszabbításban rontott büntetőt az Arsenal, megvan a Spurs első iksze – videók

Az angol élvonal 29. fordulójában játszott először döntetlent a Tottenham a most futó szezonban, de nem sok híja volt, hogy ne pontosztozkodás legyen a végén, Aubameyang ugyanis a 91. percben tizenegyest hibázott. A két csapat között maradt a négypontos különbség a tabellán. Barcelonában négy gól esett a La Liga szombati játéknapjának első meccsén.
Nyikes Zoltán 2019. március 2., szombat 15:40
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. március 2., szombat 15:40

Premier League, 29. forduló

Tottenham–Arsenal 1-1 (Kane 74., tizenegyesből, ill. Ramsey 16.)
Kiállítva: Torreira (96.–Arsenal)

Ramsey 0-1

Kane 1-1

Leno remek védései

Aubameyang kihagyott tizenegyese

Spanyol bajnokság, 26. forduló

Espanyol–Valladolid 3-1 (B. Iglesias 1., Hermoso 55., Wu Lei 65., ill. Alcaraz 17.)