Villámrajttal nyerte meg a Liverpool az angol csúcsrangadót - videó

Fabinho és Salah góljával már a 13. percben 2-0-ra verte a Liverpool a címvédő Manchester City-t, végül 3-1 lett a Premier League jelenlegi legnagyobb rangadójának eredménye. A Pool a 12 forduló alatt szerzett 11 győzelmével már 8 ponttal vezeti a tabellát, és robog 1990 óta első angol bajnoki címe felé.
Dudás Gábor 2019. november 10., vasárnap 19:41
Szerző: Dudás Gábor 2019. november 10., vasárnap 19:41

Premier League, 12. forduló:

Liverpool – Manchester City 3-1 (Fabinho 6., Salah 13., Mané 51., ill. B. Silva 78.)

Manchester United – Brighton 3–1 (A. Pereira 17., Pröpper 20. – öngól, Rashford 66., ill. Dunk 64.)

Wolverhampton Wanderers – Aston Villa 2-1 (R. Neves 41., R. Jimenez 85., ill. Trezeguet 92.)

Két hónap után nyert hazai bajnokit a Manchester United - videó
Szaptember közepe után ismét hazai siker született az Old Traffordon, a Manchester United 3-1-re verte a Brightont, így feljött a táblázaton a 7. helyre.