Rossz kapuba talált a Chelsea-csatár a derbin, de a védő duplája döntött - videó

2-1-re verték a Kékek a Tottenhamet a Wembley-ben, Marcos Alonso volt a meccs hőse.
Dudás Gábor 2017. augusztus 20., vasárnap 19:00
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 20., vasárnap 19:00

TABELLA: A Premier League állása itt!

A két gólt szerző spanyol balhátvéd, Marcos Alonso duplájával verte a címvédő Chelsea az előző idényben ezüstérmes Tottenhamet a két csapat vasárnapi londoni rangadóján.

Alonso remek szabadrúgással szerzett vezetést a Conte-csapatnak, de Batshuayi egy szerencsétlen öngóllal kiegyenlítette az állást a 86. percben. Így sem lett meg az egy pont a Spursnek, mert két perccel később Alonso éles szögből meglepte Llorist, és eldöntötte a derbit.

Két meccs után a Chelsea és a Tottenham is 3-3 ponttal áll a tabellán.

Premier League, 2. forduló:

Tottenham Hotspur – Chelsea 1-2 (Batshuayi 86. – öngól, ill. M. Alonso 24., 88.)