Angliába szerződött a korábbi Vidi-edző - hivatalos

José Gomes a Videoton 4 évvel ezelőtti elhagyása óta hatodjára áll munkába, ezúttal egy angol klub vásárolta ki őt még élő szerződéséből.
Csakfoci Admin 2018. december 23., vasárnap 9:55
José Gomes a Videoton 4 évvel ezelőtti elhagyása óta hatodjára áll munkába, ezúttal egy angol klub vásárolta ki őt még élő szerződéséből.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 23., vasárnap 9:55

Az angol másodosztályban érdekelt Reading együttese hivatalos oldalán jelentette be, hogy csapatuk vezetését a korábbi sajtóhíreknek megfelelően a Videotont 2013 és 2014 között irányító José Gomes veszi át. A readingfc.co.uk az edző eredményei között az NB I-ben elért 4. helyét, illetve a Ligakupa-döntős szereplést is feltünteti.

A portugál szakember váltásában érdekesség, hogy előző állomása, a hazája élvonalában szereplő Rio Ave hivatalosan nem menesztette, így az angoloknak vélhetően ki kellett vásárolnia a vezetőedzőt még élő szerződéséből.

Gomes utolsó 5 bajnokiján mindössze 2 pontot gyűjtött a Primeira Ligában, és a Sporting ellen a portugál kupától is búcsúztak. A Championshipben új kihívás vár rá: bent kell tartania a másodosztályban a kiesőzónától mindössze jobb gólkülönbsége miatt távol maradó Readinget.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Nikitscher Angliából kapott ajánlatot
A magyar válogatott Nikitscher Tamásért az angol másodosztályú Derby County tett ajánlatot, de a spanyol Real Valladolid nemet mondott a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Honvéd
Légiósnak állt a támadó középpályás
A 20 éves támadó középpályás, Keresztes Noel hét évet után távozik Kispestről és Szlovéniában, az NK Nafta Lendava együttesénél folytatja pályafutását.
Ferencváros
Távozik a 4-szeres bajnok szélső
Hivatalossá vált, hogy távozik a klubtól a Ferencváros játékosa, Pászka Lóránd, akit már az új csapata is bejelentett.
Tovább az összes átigazoláshoz