A februári Európa-bajnoki selejtezők után távozik posztjáról Ivkovics Sztojan, a férfi kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya.
A szövetség (MKOSZ) honlapján közzétett tájékoztatás szerint az elnökség kedden a szakvezető meghallgatását követően úgy döntött, elfogadja a lemondását azzal, hogy a szerződésben rögzített felmondási időben igényt tart a munkájára. Ez azt jelenti, hogy a februári Eb-selejtezőkön még Ivkovics irányítja a nemzeti csapatot.
A horvát-magyar szakember január elején jelentette be, leül a Kaposvári KK kispadjára, noha az MKOSZ részéről a felnőtt szövetségi kapitányok alkalmazásának egyik feltétele az volt, hogy élvonalbeli klubnál nem végezhetnek szakmai munkát. (MTI)
Átigazolások
Mezőkövesd
Máté Péter az új edző
Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu korábban közölt információi: Máté Péter vette át a Mezőkövesd Zsóry FC irányítását.
1+1 éves szerződést írt alá
Medgyes Zoltán
A Budapest Honvéd hivatalos oldalán jelentette be, hogy Medgyes Zoltán 1+1 éves szerződést kötött a klubbal.
Olasz kérője is volt
Szűcs Tamás
Szűcs Tamás elmondása szerint egy olasz élvonalbeli klub ajánlatát utasította vissza.