Fotó: www.paksifc.hu

NB II-es csapat igazolta le a Vidi kétszeres bajnokát – hivatalos

A rutinos hátvéd azon lesz, hogy újra NB I-es csapat legyen a zöld-fehér klub.
Nyikes Zoltán 2020. február 10., hétfő 19:32
Fotó: www.paksifc.hu
A rutinos hátvéd azon lesz, hogy újra NB I-es csapat legyen a zöld-fehér klub.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. február 10., hétfő 19:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalossá vált, amit honlapunk korábban már előre jelzett: a másodosztályú ETO FC Győr szerződtette Fejes Andrást, aki legutóbb az élvonalbeli Paksi FC-t erősítette, korábban pedig két bajnoki címet is ünnepelhetett a MOL Fehérvár FC együttesével.

A klubhonlap tájékoztatása szerint a 31 éves játékos két és fél éves szerződést írt alá.

– Örülök, hogy egy ilyen nagy múltú klubhoz tudtam igazolni! Azon leszek, hogy újra NBI-es csapat legyen az ETO és visszakerüljön oda, ahova méltán megérdemli! – nyilatkozta Fejes az eto.hu-nak.

A védelem közepén és bal oldalán is bevethető labdarúgó Székesfehérváron nevelkedett, 53 tétmérkőzésen viselte a Vidi mezét, a paksi időszaka előtt pedig kölcsönben megfordult a Puskás Akadémia, a Siófok és az MTK Budapest együtteseinél is.

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz