Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága helybenhagyta Giuseppe Sannino büntetését, így két mérkőzésen keresztül nem áll majd a kispestiek rendelkezésére.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) január 14-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.
NB I
- A FEB tárgyalás megtartása után Giuseppe Sannino vezetőedző (Honvéd) korábbi 2 mérkőzésre szóló eltiltását hatályában változatlanul fenntartotta.
Női és férfi futsal bajnokságok és kupák
- Kovács Gergely (ELTE) 1, Bakay Ferenc (Újpesti FC) 1, Főfai Sándor (Kincsem) 1, Ludányi Ádám (Energia) 1, Sebők László (Újpesti TE), mert a játékvezető személyére sértő kifejezést használt 3 soron következő férfi felnőtt futsal bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
- De Oliveira Pereira Francisco Diece (MVFC) 1 következő férfi felnőtt futsal bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Olvastad már?
Honvéd: Válogatott támadót vettek kölcsön Észak-Európából – hivatalos
A dán élvonalbeli Midtjylland hivatalos honlapján jelentette be, hogy Mayron George kölcsönben a Budapest Honvéd csapatában folytatja pályafutását
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.