Végleges a döntés: A Honvéd több meccsre elveszítette az edzőjét

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága helybenhagyta Giuseppe Sannino büntetését, így két mérkőzésen keresztül nem áll majd a kispestiek rendelkezésére.
Csakfoci Admin 2020. január 15., szerda 22:30
Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága helybenhagyta Giuseppe Sannino büntetését, így két mérkőzésen keresztül nem áll majd a kispestiek rendelkezésére.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. január 15., szerda 22:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) január 14-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.

NB I

- A FEB tárgyalás megtartása után Giuseppe Sannino vezetőedző (Honvéd) korábbi 2 mérkőzésre szóló eltiltását hatályában változatlanul fenntartotta.

Női és férfi futsal bajnokságok és kupák

- Kovács Gergely (ELTE) 1, Bakay Ferenc (Újpesti FC) 1, Főfai Sándor (Kincsem) 1, Ludányi Ádám (Energia) 1, Sebők László (Újpesti TE), mert a játékvezető személyére sértő kifejezést használt 3 soron következő férfi felnőtt futsal bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

- De Oliveira Pereira Francisco Diece (MVFC) 1 következő férfi felnőtt futsal bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Olvastad már?
Honvéd: Válogatott támadót vettek kölcsön Észak-Európából – hivatalos
A dán élvonalbeli Midtjylland hivatalos honlapján jelentette be, hogy Mayron George kölcsönben a Budapest Honvéd csapatában folytatja pályafutását
Elolvasom
Átigazolások
Újabb kérő
Cebrail Makreckis
Török sajtóértesülések szerint Cebrail Makreckis a Samsunsporhoz kerülhet, ahol Petry Zsolt kapusedzővel is együtt dolgozhat..
Belső védőt igazoltak
Heitor
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be Heitor szerződtetését: a brazil védő egy évre kölcsönben érkezett, a klub pedig a szezon végén opcióval élhet a végleges megvásárlására.
1 évvel hosszabbított
Kovács Marcell
A Kisvárda egy évvel meghosszabbította Kovács Marcell szerződését, így a 23 éves kapus a következő szezonban is a klubot erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz