10 éve már annak, hogy a DAC-Slovan rangadó alatt magyar szurkolókat vertek Dunaszerdahelyen. A történtek után tíz évvel később a november 3-án, a Nyitra elleni bajnokin erre emlékezett koreográfiájával a MOL Aréna közönsége.
Mint ismeretes, 10 éve, 2008. november 1-jén történt a gyalázatos dunaszerdahelyi szurkolóverés, amikor a DAC és a pozsonyi Slovan összecsapásának 17. percében a rohamrendőrök - minden ok nélkül - lerohanták a hazaiak egyik szektorát, és brutálisan megvertek több tucat szurkolót.
Az eset példátlan a szlovákiai sporttörténelemben, az állami szervek soha nem adtak rá magyarázatot - írja a parameter.sk.
Olvastad már?
10 éve vertek magyar szurkolókat Dunaszerdahelyen – megemlékezés
Szerda este a MOL Aréna VIP Silverének falai közt emlékeztek meg a 10 évvel ezelőtti, 2008. november 1-jén rendezett DAC-Slovan rangadó alatt történt brutális szurkolóverésről.
Elolvasom
Átigazolások
Újra a Partizannál
Srdjan Blagojevic
Srdjan Blagojevicot ismét a Partizan Belgrád élére nevezték ki.
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.