Válogatott: Szavazd meg Rossi Wales elleni kezdőcsapatát!

Kedden este a budapesti Groupama Arénában folytatja az Eb-selejtezőket a magyar válogatott. Lépj öt percre Marco Rossi szövetségi kapitány helyébe, és szavazd meg a kezdőcsapatot!
Csakfoci Admin 2019. június 10., hétfő 10:31
Kedden este a budapesti Groupama Arénában folytatja az Eb-selejtezőket a magyar válogatott. Lépj öt percre Marco Rossi szövetségi kapitány helyébe, és szavazd meg a kezdőcsapatot!
Szerző: Csakfoci Admin 2019. június 10., hétfő 10:31

Kedden 20.45 órától a wales elleni hazai mérkőzéssel folytatódik válogatottunk számára az Európa-bajnoki selejtezősorozat, az azeriek elleni 3-1-es győzelem után a Ryan Giggs szövetségi kapitány által irányított Walest fogadjuk.

Akárcsak a korábbi kapitányok és sorozatok idején, illetve a válogatott összecsapások előtt, ezúttal is arra kérjük olvasóinkat, állítsák össze a mieink kezdőcsapatát. Ki legyen a kezdőkapus, hogyan álljon fel a védelem, a középpálya és a támadósor Wales ellen? Szavazd meg alább!

A lehetőségek felsorolásakor volt olyan játékos, akit több poszton is variációként adtunk meg, az alapfelállást pedig – az azeriek elleni siker során is alkalmazott rendszernek megfelelően – 4-1-4-1-ben adtuk meg. A legutóbbi mérkőzésen Rossi a Gulácsi – Lovrencsics, Baráth, Orbán, Korhut – Nagy Á. – Dzsudzsák, Kleinheisler, Szoboszlai, Nagy D. – Szalai kezdőcsapatot küldte pályára.

Olvastad már?
Giggs gondjai a budapesti meccs előtt: Így állhat fel Wales az Eb-selejtezőn
A horvátországi vereség után több helyen is változhat Wales válogatottjának kezdőcsapata és taktikája is a Magyarország elleni, keddi Európa-bajnoki selejtezőre. Helyzetjelentés.
Elolvasom
Átigazolások
Dorog
Nikházi továbbáll
Edzőváltás Dorogon: információink szerint az augusztusban kinevezett Nikházi Márk távozik a klubtól.
Fradi
Keane PL-klubnál jelölt?
Angol sajtóhír szerint az edzőjét menesztő Wolverhamptonnál is képben lehet az FTC-t irányító Robbie Keane.
Szentlőrinc
Márton is a jelöltek között volt
Úgy tudjuk, már több jelölt is felmerült a klubnál Waltner Róbert utódjaként, egyikük a legutóbb a ZTE-nél dolgozó Márton Gábor, de információink szerint a szakember nemet mondott a felkérésre.
Tovább az összes átigazoláshoz