Schäfer óriási gólja indította el a DAC-ot az első győzelem felé - videó

Bár korán hátrányba került a Liptovský Mikuláš (Liptószentmiklós) elleni szlovák bajnokin, végül csak megszerezte első győzelmét a DAC a bajnokságban.
Dudás Gábor 2021. augusztus 1., vasárnap 20:19
Szerző: Dudás Gábor 2021. augusztus 1., vasárnap 20:19

A 3-1-s dunaszerdahelyi sikerben főszerepet játszott a DAC magyar válogatott középpályása, Schäfer András. A 21 éves játékos a 46. percben 25 méterről bombázott a hálóba úgy, hogy a labda a kapufáról vágódott befelé - óriási gól volt! Ezzel egyenlített a DAC még a szünet előtt.

A második játékrészre feljavuló és sok helyzetet kidolgozó csallóköziek Taiwo és Sharani góljával fordította a maga javára a mérkőzést a szünet után, 3-1 lett a végeredmény.

DAC Dunaszerdahely - Liptovský Mikuláš 3-1 (Schäfer 46., Taiwo 58., Sharani 94., ill. Andrić 1.)