Fotó: facebook.com/DVTK1910

Radenkovic: "Hogyan lehetséges az, hogy az ellenfél jobban akarta ezt a győzelmet?!" - MK-értékelések

Így látták a vezetőedzők a Honvéd-Diósgyőr (1-0) Magyar Kupa-találkozót.
Póczik Dávid 2026. március 5., csütörtök 22:22
Fotó: facebook.com/DVTK1910
Így látták a vezetőedzők a Honvéd-Diósgyőr (1-0) Magyar Kupa-találkozót.
Szerző: Póczik Dávid 2026. március 5., csütörtök 22:22

Honvéd-Diósgyőr 1-0

A Magyar Kupa-mérkőzés összefoglalója itt érhető el!

Feczkó Tamás (Honvéd): - Nagyon büszke vagyok a csapatra, tényleg mindenki kitette a szívét-lelkét a pályán. Jobban örültem volna, ha az első félidőben sikerült volna gólokat szereznünk, hiszen többször is meg tudtuk bontani a Diósgyőr védekezését, de sajnos nem volt végül eredménye a támadásainknak, hiába voltunk többször is a kapu előtt. A második félidőre is úgy jöttünk, hogy megpróbáljuk minél hamarabb megszerezni az első gólt, és utána a következőt. Szerencsére az első gól sikerült. Nem tudom, a tévénézők hogy látták, de szerintem jó iramú mérkőzés volt, különösen az első félidőben. A második félidő inkább taktikus volt, a gólunk után már kicsit mélyebben védekeztünk. Jobban örültem volna, ha végig tudjuk diktálni a tempót, bíztunk benne, hogy az utolsó 20 percben az ellenfél el fog fáradni, és akkor még tudunk gólt szerezni.

Feczkó hozzátette, hétfőn a Kecskemét ellen játszanak a bajnokságban - az is nagyon fontos mérkőzés lesz számukra. Valamint elmondta, a klubban mindenki a sikerért dolgozik, örül annak, hogy részese lehetek ennek a folyamatnak. (M4 Sport)

Vladimir Radenkovic (DVTK): - Az imént megosztottam a játékosokkal azokat a gondolatokat, amiket a kispadon fogalmaztam meg magamnak.

Egy hatalmas nagy kérdés volt, hogyan lehetséges az, hogy az ellenfél jobban akarta ezt a győzelmet?! Ők nyerték a párharcokat, szedték össze a lecsorgó labdákat. Nekünk erre kell megtalálnunk a választ: hogy lehet az, hogy az ellenfél jobban akarja a győzelmet?!

- Ezen most el kell gondolkodnunk, és meg kell keresnünk a válaszokat. Ez nem csak a mai nap problémája, többször jártunk már ilyen cipőben. Volt persze, amikor ilyen játékkal nyerni tudtunk, vagy pontot szereztünk - holnap talán okosabbak leszünk az ügyben. Arra gondoltam a mérkőzés előtt, hogy ha ma tovább tudunk jutni, akkor a hétvégére pozitív energiákkal tudunk felvérteződni, amire szükségünk is van a táblázat alapján - illetve egy közvetlen ellenféllel, az MTK-val találkozunk. Így, hogy kiestünk, negatív energiák vannak bennünk. Szomorúak vagyunk, tudtuk, mennyire fontos ez a sorozat, egyáltalán nem lehetünk boldogok - Radenkovic hozzátette, a hétvége már egy új történet lesz: ennyi pozitívummal távoznak. (M4 Sport)

Olvastad már?
Reagált az ETO a szurkolói bojkottra: "Szomorúan vettük tudomásul, hogy..."
Megszólalt az ETO FC vezetősége: közleményben reagáltak a szurkolói bojkottra.
Elolvasom
Átigazolások
Vasas
Fontos hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak saját nevelésű utánpótlás-válogatott támadójukkal, Molnár Csabával.
ZTE
Nigériai tehetségek nyomában
Többek között a Crystal Palace és a Nottingham Forest mellett a ZTE megfigyelői is ott lesznek a nigériai Lagosban a TSM International Scouting Tournamenten.
Fradi
Romãót nem engedték
Júlio Romão elárulta, szívesen igazolt volna a Botafogóba, de az FTC január közepéig nem akart tárgyalni az eladásáról, mert rajta volt az EL-listán, amin addig nem lehetett változtatni. (Üllői129/Fellipe Perdigão)
Tovább az összes átigazoláshoz