Rossi cáfol: Nem térek vissza az NB I-be

Az elmúlt napokban Dunaszerdahelyen és nálunk is több pletyka felröppent arról, hogy Marco Rossi esetleg Magyarországon folytatná pályafutását. A DAC edzője az Új Szó megkeresésére határozottan cáfolta ezeket.
Privacsek András 2018. június 5., kedd 10:12
Az elmúlt napokban Dunaszerdahelyen és nálunk is több pletyka felröppent arról, hogy Marco Rossi esetleg Magyarországon folytatná pályafutását. A DAC edzője az Új Szó megkeresésére határozottan cáfolta ezeket.
Szerző: Privacsek András 2018. június 5., kedd 10:12

Marco Rossit egyesek a Puskás Akadémiával hozták hírbe, míg mások tudni vélik, hogy ha a soron következő két felkészülési meccsen gyenge eredményt ér el a magyar válogatott, akkor Georges Leekensnek nagyon gyorsan véget ér a szövetségi kapitányi megbízatása, és éppen Rossi lehet az utódja.

 Ahogy ősszel sem, amikor először szóba került a nevem szövetségi kapitányként, úgy most sem keresett meg senki ezzel kapcsolatban. A Puskás Akadémia is csak pletyka. Nem tárgyaltam senki mással, csak Világi Oszkárral, a DAC tulajdonosával és Jan van Daele sportigazgatóval

 - Épp előző nap beszéltünk legutóbb telefonon, a lehetséges erősítésekről egyeztettünk – mondta Rossi az Új Szónak. - Nem mindig értettünk egyet mindenben a tulajdonossal, de egy év alatt sokkal jobban megismertük egymást, és mindent tisztáztunk. A felkészülés június 15-én kezdődik, az első tétmeccsünket július 12-én játsszuk az Európa Ligában. Az egy hónap szerintem elég lesz, hogy megfelelően felkészítsük a csapatot, de persze sok múlik azon is, milyen ellenfelet kapunk.

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szeged
Távozott a középpályás
Hivatalossá vált, hogy Palincsár Martin távozott. A 26 éves középpályás 2023 nyarán érkezett az MTK Budapesttől, 53 tétmérkőzésen 2 gólt szerzett kék-feketében.
Szeged
Marad a rutinos kapus
Szerződést hosszabbított a Szeged Molnár-Farkas Tamással, a 35 éves kapus 2027-ig kötelezte el magát a klubhoz. A hálóőr eddig 143 mérkőzésen játszott a Szeged színeiben.
Győr
Távozott a szélső
Akárcsak Mamady Diarra esetében, ezúttal is megerősítést nyert a Csakfoci korábbi értesülése: távozik az ETO FC Győrtől az albán jobbhátvéd, Albion Marku - jelentette be az NB I-es klub hivatalos oldala.
Tovább az összes átigazoláshoz