Még mindig kritikus állapotban van Fábián Imre, aki miatt rengetegen összefogtak és vért adtak.
Mint arról beszámoltunk, Súlyos balesetet szenvedett autójával a Mórahalom NB III-as labdarúgócsapatának 32 éves játékosa, Fábián Imre csütörtökön. Hazafelé tartott, amikor a Hódmezővásárhely és Szeged között közlekedő vonat Új-Kishomoknál elsodorta a gépjárművét.
A delmagyar.hu cikke szerint közel kétszázan adtak vért az élementő műtéten is átesett futballistának, akit mentőhelikopterrel szállítottak a szegedi klinikára, ahol jelenleg is ápolják.
A baleset szenvedett játékos agyában csökkent a koponyasérülés miatt kialakult nyomás, ezért kicsit javult az állapota, de még mindig kritikus - számolt be a portál.
Átigazolások
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.
ETO FC
Nagy bejelentés
Paul Anton, az ETO FC csapatkapitánya 2027-ig hosszabbított Győrben.
Légiósok
Sallai is a Liverpoolban?
Sallai Roland édesapja, Sallai Tibor beszélt arról, hogy a Vörösök már felvették a kapcsolatot fia szerződtetésének ügyében.