NB II: Zsinórban második meccsét nyerte Véber csapata

A Mosonmagyaróvár után a Siófokot is legyőzte a Nyíregyháza.
Privacsek András 2017. március 12., vasárnap 13:18
Szerző: Privacsek András 2017. március 12., vasárnap 13:18

A Nyíregyháza kezdett jobban Siófokon az NB II 24. fordulójában. A 20. percben egy szép csel után Szécsi lövését ütötte ki Tajti. A 25. percben Rudolf ívelte középre a labdát, de Takács fejesét fogta a kapus – írja a nyiregyhazaspartacus.hu. Egy perccel később Sinanovic lőtt Rudolf passza után fölé.

A második játékrész egy Rudolf lövéssel indult, de fölé szállt a labda, majd Kártik Bálint vezetéshez juttatta a Nyíregyházát! Az 51. percben a középpályástól indult az akció, majd Rudolf érintésével visszakerült hozzá a labda, és közelről kilőtte az alsó sarkot, 0-1. A gól után egy veszélyes szabadrúgás után majdnem megduplázta előnyét a Nyíregyháza, majd Ur vállalta el messziről, de fölé szállt a labda. Szécsi is megpróbálta 25 méterről, ezt fogta Tajti.  A 76. percben Czvitkovics csavarta kapura a labdát, a felső lécet találta el. A Siófok mindent megtett, de nem jött össze az egyenlítés.

Siófok – Nyíregyháza 0-1 (Kártik, 51.)