NB II: Torghelle megmentette az MTK első helyét – eredmények

A hajrában dőlt el a forduló rangadója, nyerő csere is kellett a Kisvárda sima győzelméhez, két váci csatár is duplázott, egyre nagyobb bajban két kiesőjelölt. A vasárnapi másodosztályú eredmények.
Dudás Gábor 2017. október 1., vasárnap 16:59
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 1., vasárnap 16:59

TABELLA: Az NB II állása itt!

A kiegyenlítettnek mondható kazincbarcikai rangadó a 81. percben dőlt el, ekkor Belényesi rosszul csúsztatott meg egy felívelt labdát, így Torghelle közelről a kapuba továbbíthatta azt a kapust megelőzve.

A Kisvárda is begyűjtötte a három pontot, méghozzá Budafokon, és jóval simábban, a csereként beállt Horváth Zoltán duplájával, valamint Ilic góljával. Ötöt vágott a Vác a sereghajtó, nyeretlen és mindössze 3 pontos Csákvárnak, Zsolnai és Balajti is duplázni tudott.

A ZTE Budaörsön győzött, a Soroksár pedig Gyömbér Gábor góljával verte az egyre nagyobb bajba kerülő Sopront. Nem született gól Dorogon.

Merkantil Bank Liga, 11. forduló:

Kazincbarcika – MTK 0-1 (Torghelle 81.)

Budafok – Kisvárda 0-3 (Horváth Z. 59., 91., Ilic 62.)

Budaörs – ZTE 1-2 (Czvitkovics 88. – 11-esből, ill. Fujsz 9., Vernes 73.)

Soroksár – Sopron 1-0 (Gyömbér 16.)

Vác – Csákvár 5-1 (Zsolnai 6., 82., Balajti 25., 72. – a másodikat 11-esből, Kákonyi 49., ill. Nagy Zs. 38.)

Dorog – Mosonmagyaróvár 0-0

17:00: Békéscsaba – Cegléd

17:00: Gyirmót – Szeged 2011

17:00: Nyíregyháza – ETO FC Győr

A magyar futball legkeményebb vezetője: "Tele van a telefonom ilyen SMS-ekkel" - interjú
Nem hisz a demokráciában a futballban, és nem titkolja, hogy olykor nagyon kemény, a játékosai nem is mindig szeretik ezért, de mindig őszinte velük.
Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.