NB II: Rutinos csatárai a hosszabbításban nyerték meg a meccset az MTK-nak

Bár több mint 90 percig gólnélküli döntetlenre állt az NB II egyetlen mai mérkőzése, a hosszabbításban az MTK megszerezte a három pontot.
Csakfoci Admin 2018. március 10., szombat 20:08
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 10., szombat 20:08

MTK - Szolnok 2-0 (Torghelle 92., Lencse 95.)

A másodosztályban magabiztosan listavezető MTK a Szolnokot fogadta a bajnokság 24. fordulójának egyetlen szombati mérkőzésén. Bár a találkozó 91 percig nem hozott gólt, mégis kétgólos győzelemnek örülhettek a fővárosi kék-fehérek.

A 92. percben Torghelle Sándor egy szöglet után bombázott a léc alá (1-0), majd a 95. minutumban Jakab előrevágott labdája került Lencse László elé, aki góllal fejezte be a támadást (2-0), beállítva a végeredményt.