NB II: Nem tudott nyerni a szezonnyitón a Haladás

Döntetlennel kezdte az idényt az NB I-ből kiesett, és az elmúlt időszakban súlyos anyagi gondokkal küzdő Haladás: Supka Attila csapata Gyirmóton szerzett pontot.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 2., péntek 22:01
Döntetlennel kezdte az idényt az NB I-ből kiesett, és az elmúlt időszakban súlyos anyagi gondokkal küzdő Haladás: Supka Attila csapata Gyirmóton szerzett pontot.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 2., péntek 22:01
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hétfőn vált véglegessé, hogy elindulhat a 2019/2020-as NB II-es idényben a Haladás labdarúgócsapata, amely májusban kiesett az élvonalból, anyagi problémái pedig azóta is végigkísérték a klub mindennapjait. Az MLSZ azonban - a Balmazújvárossal ellentétben - nem vonta vissza a szombathelyiek klublicencét, így Supka Attila együttese péntek este az előző NB II-es idényben bronzérmes Gyirmót otthonában megkezdte a szezont.

A gyirmótiak a 10. percben megszerezték a vezetést, amikor Heffler bal oldali beadását Lázár hét méterről a léc alá fejelte (1-0), majd a 23. minutumban Bosnjak szerzett labdát a bal oldalon, középre adott, Gaál lekezelte a labdát, majd az érkező Holdampfhoz passzolt - a középpályás 19 méterről kilőtte a jobb sarkot (1-1). Ezt követően újabb gól már nem született, így 1-1-es döntetlennel zárult az NB II-es idény első mérkőzése.

Gyirmót FC Győr - Szombathelyi Haladás 1-1

Gólszerzők: Lázár P. (10.) ill. Holdampf (23.)

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz