NB II: Négyet rúgott Lipcsei csapata, nagy pofonba szaladtak bele Bognárék - eredmények

Az NB II 27. fordulójának délutáni mérkőzésein a Lipcsei Péter vezette Soroksár magabiztos győzelmet aratott, Bognár Györgyék viszont simán kikaptak Dorogon.
Privacsek András 2019. március 6., szerda 16:25
Az NB II 27. fordulójának délutáni mérkőzésein a Lipcsei Péter vezette Soroksár magabiztos győzelmet aratott, Bognár Györgyék viszont simán kikaptak Dorogon.
Szerző: Privacsek András 2019. március 6., szerda 16:25

NB II, 27. forduló:

Tiszakécske–Monor 1–0 (Puskás 19.)
Vác–Cegléd 1–0 (Sóron 23.)
Dorog–Budaörs 3–0 (Paudits 17.,  55., Szedlár 45.)
Soroksár–Mosonmagyaróvár 4–2 (Csernik 3., 76., Kundrák 44., 48., ill. Szabó 29., Kovács 70.)

19.00:

Budafok-ETO
Békéscsaba–Csákvár
Nyíregyháza–Siófok
Kaposvár–Vasas
Balmazújváros–ZTE
Gyirmót–Kazincbarcika

Olvastad már?
Interjú: „Mit rontottam el? Mindent!” - Prukner és Sisa sem tudta észhez téríteni a magyar foci nagy tehetségét
Tíz éve a magyar foci egyik legnagyobb tehetségének tartották, korábbi edzői szerint képességei alapján komoly külföldi bajnokságban kellene játszani, ehhez képest most az NB II 16. helyén álló Budafokban futballozik. Kulcsár Kornél nem tudta feldolgozni a korán jött népszerűségét, a foci csak a bulik és az italozás után következett nála a sorban. Interjú.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.        
Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.
DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.  
Tovább az összes átigazoláshoz