NB II: Megizzadt a Puskás Akadémia, de közel az NB I - eredmények

Fordított az éllovas Siófokon, pedig gyönyörű góllal vezettek a hazaiak.
Dudás Gábor 2017. április 30., vasárnap 18:59
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 30., vasárnap 18:59

Farkas a 18. percben, Vanczákot lefutva-becsapva szerzett vezetést a Siófoknak, balról, látványosan emelt a hosszú oldalra, Hegedüsnek nem volt esélye a vártalna kísérlettel szemben.

A felcsútiak a második félidőben azonban talpra álltak, sőt, fordítottak is. Vanczák fejjel egalizált a 49. percben, Márkvárt pedig egy kapu előtti kavarodás végén talált a kapuba közelről a 66. percben.  A hazaiak gólszerzője a hajrában piros lapja miatt ráadásul idő előtt elhagyta a pályát.

Győzelmével a Puskás Akadémia hétpontos előnnyel vezeti a tabellát a Kisvárda előtt, így hat fordulóval a vége előtt egyre közelebb kerül ahhoz, hogy ismét NB I-es csapat lehessen.

TABELLA: Így áll az NB II!

MERKANTIL BANK NB II, 32. FORDULÓ:

Csákvár – SZEOL 2-0 (Kiprich D. 34., Szalai 45.)

Zalaegerszeg – Sopron 0-1 (Eszlátyi 14.)

Siófok – Puskás Akadémia 1-2 (Farkas N. 18., ill. Vanczák 49., Márkvárt 66.)

Korábban (A délutáni meccsekről bővebben itt!):

Dorog – Soroksár 0–1 (Lovrencsics B. 74.) – piros lap: Zima (Dorog, 46.)

Mosonmagyaróvár – Kisvárda 1-1 (Laki 79., ill. Gosztonyi 11.)

Vác – Békéscsaba 1-0 (Rása 67.)

Cegléd – Balmazújváros 1-1 (Albert I. 61., ill. Rus 74.)

Nyíregyháza – Szolnok 4-3 (Rudolf 23., Rubus 27., Kártik 48., 92., ill. Rokszin 16., Hajba 26., Tóth L. 79.)

Szeged 2011 – Budaörs 0-0 – piros lap: Horváth A. (Szeged, 78.)

Cigánd – Kozármisleny 3-1 (Katona 19., Nicorec 61., Angyal 62., ill. Városi 77.)