NB II: Gólgála a rangadón - sokba kerülhet egy csapatnak

Hiába vezetett kétszer is két góllal a Kisvárda, végül csak egy pontot szerzett a Vác ellen.
Dudás Gábor 2017. április 16., vasárnap 13:26
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 16., vasárnap 13:26

Úgy tűnt, a Kisvárda fontos három pontot szerezhet Dunaújvárosban, a Vác elleni rangadón, hiszen 13. percben, majd a félidőben 2-0-ra, a 63. percben pedig 3-1-re is vezetett Révész Attila csapata.

A Duna-parti gárda azonban előbb egy potyaízű góllal, majd Gulyás szabadrúgásával nagyjából két perc alatt egyenlített a második félidő közepén, majd a nagy csata végén meg is szerezte az egyik pontot. A 94. percben Gulyás piros lapot kapott, de ezt már nem osztott-szorzott, 3-3- lett a meccs vége.

A Kisvárda a második helyen áll a tabellán, de esélyt adott a Soroksárnak és a Balmazújvárosnak is az előzésre, a Békéscsabának pedig a felzárkózásra. A Puskás Akadémia pedig akár hét ponttal is megléphet.

NB II, 30. FORDULÓ:

Vác – Kisvárda 3-3 (Kákonyi 51., Nagy R. 65., Gulyás 66., ill. Rajczi 7. – 11-esből, Oláh G. 13., Talabér 63.) - Piros lap: Gulyás (Vác, 94.)

16:30: Mosonmagyaróvár-Szolnok

16:30: Siófok-Soroksár

16:30: Nyíregyháza-Budaörs

16:30: Dorog-Balmazújváros

16:30: Szeged-Cegléd

16:30: Cigánd-Békéscsaba

16:30: SZEOL-Kozármisleny

18:00: Csákvár-Sopron