NB II: Ez a csapat telel az első helyen, újabb bravúr az újonctól - eredmények, tabella

Kialakult az "ősz" végeredménye a másodosztályban, meglepetések az idei utolsó fordulóban.
Dudás Gábor 2016. december 11., vasárnap 15:53
Szerző: Dudás Gábor 2016. december 11., vasárnap 15:53

TABELLA: Így áll az NB II 2016 végén - kattints!

Sopronban dőlt el, hogy a Puskás Akadémia karácsonyozhat az élen az NB II-ben, miután a felcsúti gárda 2-0-ra verte az eddigi listavezető Soroksárt, a Balmazújváros pedig csak egy pontot szerzett (1-1) a hűség városában. Gyors gólváltás után, az első félidőben kialakult a végeredmény.

Folytatta remek szereplését az újonc Mosonmagyaróvár, amely Zalaegerszegről, 3-0-s győzelemmel hozta el a három pontot. A szünet előtti és utáni percekben jöttek a gólok a vendégektől.

A Véber György vezette Nyíregyháza 0-0-s döntetlent játszott a Csákvár otthonában.

MERKANTIL NB II, 20. FORDULÓ:

Sopron – Balmazújváros 1-1 (Batizi-Pócsi 30., ill. Vajda S. 37.)

ZTE  – Mosonmagyaróvár 0-3 (Schamtovich 28., Bartos 52., 53.)

Csákvár – Nyíregyháza 0-0

Kozármisleny – Szolnok 1-3 (Kiss M. 43., ill. Dedic 38., Olasz D. 77., Rokszin 91.)

Puskás Akadémia – Soroksár 2-0 (Sándor Gy. 17., Lencse 64.)

Kisvárda – Budaörs 1-3 (Gosztonyi 60., ill. Tányéros 24., Petró 45., 65.)

Békéscsaba – Cegléd 4-2 (Nánási 50. – öngól, Urbin 60., 77., 89., ill. Szabó V.  14., Albert Á. 22. – 11-esből)

SZEOL – Szeged 2011 1-3 (Puskás Cs. 28., ill. Germán 10., 80., Tóth G. 24.)

Cigánd – Dorog 1-0 (Popescu 10.)

Vác – Siófok 1-0 (Balajti 24. – 11-esből)

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.