NB II: Csak egy klub nyert az élcsapatok közül – eredmények

Öt mérkőzést rendeztek 18 órái kezdettel az NB II elhalasztott fordulójából. Nem volt jó napjuk az élcsapatoknak, hiszen a Vasas és az MTK, de az üldözők közül a Gyirmót és a Siófok is kikapott.
Csakfoci Admin 2019. november 27., szerda 20:00
Szerző: Csakfoci Admin 2019. november 27., szerda 20:00

Az október első hétvégéjéről elhalasztott 11. fordulót pótolták szerdán az NB II-ben, ahol előbb 13 órától négy, majd 18 órától öt mérkőzést játszottak le.

A Csertői Aurél által irányított Gyirmót 2-1-re kikapott az Ajka vendégeként, így a veszprémiek hat nyeretlen mérkőzés után nyerni tudtak a bajnokságban. A Békéscsaba szintén odahaza győzedelmeskedett, miután a Siófokot verte meg 3-1-re.

Az elmúlt időszakban edzőváltáson áteső Nyíregyháza zsinórban harmadik meccsén diadalmaskodott, ezúttal 2-1-re győzték le a majd egy órán át emberhátrányban játszó Vác együttesét - köszönhetően Hornyák Marcell duplájának.

NB II, 11. forduló

Ajka-Gyirmót 2-1 (Nagy I. 36., Nagy K. 74., ill. Nagy P. 92.)
Békéscsaba-Siófok 3-1 (Kovács A. 42., Gréczi M. 75., Mészáros M. 82., ill. Szakály D. 20.)
ETO FC Győr-MTK Budapest 1-0 (Szánthó R. 25.)
Nyíregyháza-Vác 2-1 (Hornyák M. 32., 81., ill. Katona M. 59.) - piros lap: Kasza 29. (Vác)
Vasas-Budafok 0-2 (Kovács D. 53. - 11-esből, 70.) - piros lap: Kovács M. 77. (Vasas)

Korábban játszották

Budaörs–Csákvár 3-0 (Kulcsár T. 24., 49., Stieber 70.)
Dorog–Szolnoki MÁV FC 0-0
Soroksár–Szeged-Csanád GA 0-0
Tiszakécske–Szombathelyi Haladás 2-0 (Gréczi 4., Kardos 47.)

NB II: Bognár György csapata kiütötte a dobogóst, továbbra is a kiesőzónában a Haladás - eredmények
Négy mérkőzést rendeztek 13 órai kezdettel a másodosztály elhalasztott fordulójából. Az utóbbi hetekben gyengélkedő Csákvár ellen aratta zsinórban negyedik győzelmét a Budaörs, a Tiszakécske bedarálta a Halit, két pályán pedig nem esett gól.