NB II: Balajczának 5 percig tartott a meccs, azonnal kiállították - eredmények, tabella

Ez történt a 18 órakor kezdődött vasárnapi NB II-es mérkőzéseken. Csak a szezon eddigi meglepetéscsapata tudott idegenben győzni.
Dudás Gábor 2017. szeptember 17., vasárnap 19:59
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 17., vasárnap 19:59

TABELLA: Az NB II állása itt!

Balajcza Szabolcs már az 5. percben kapott piros lapot Birtalan elgáncsolásáért csapata, a Siófok békéscsabai vasárnapi bajnokiján, amelyet végül 3-1-re veszítettek el a Balaton-partiak.

Az idény eddigi meglepetéscsapata, a dobogós Kazincbarcika folytatta remek szereplését és Gyirmótról hozta el a három pontot Takács Péter góljával.

A Szolnok rangadónak mondható csatát nyert meg 2-0-ra a ZTE ellen, a Nyíregyháza pedig az élmezőny tagja lett a Sopron, ugyancsak 2-0-s legyőzésével.

Merkantil Bank NB II, 9. forduló:

Gyirmót – Kazincbarcika 0-1 (Takács P. 80.)

Békéscsaba – Siófok 3-1 (Nagy I. 9., Birtalan 28., Urbin 81., ill. Farkas N. 64.) – piros lap: Balajcza (Siófok, 5.)

Szolnok – ZTE 2-0 (Katona 59., Olasz 85.)

Nyíregyháza – Sopron 2-0 (Rudolf 29. – 11-esből, Sinanovic 78.)

Korábban (Bővebb beszámoló itt!):

Dorog – MTK 2-1 (Vígh Á. 6., 57., ill. Baki 47.)

Vác – Kisvárda 2-3 (Gulyás M. 24., Zsolnai 41., ill. Oltean 34., Horváth Z. 48., 69.)

Budaörs – Mosonmagyaróvár 1-0  (Sajbán Má. 81.)

Soroksár – Szeged 2011 3-0 (Valencsik 20., Fröhlich 30., Tamási Zs. 53.)

Budafok – ETO FC Győr 1-2 (Csizmadia Cs. 8., ill. Zamostny 2., 37.)

Cegléd – Csákvár 1-0 (Szilágyi P. 25.)