A Nyíregyháza második meccsét is megnyerte, mióta edzőt váltott, a Siófok is magabiztosan tartotta otthon a három pontot, a Lipcsei Péter vezette Soroksár pedig zsinórban második sikerét aratta. Az NB II-ben egy meccsen két gólt még soha nem szerzett, korábbi magyar válogatott középpályás, Zsidai László duplájának is köszönhetően nyert a Budaörs.
Merkantil Bank NB II, 18. forduló:
Siófok – Vác 2-0 (Szakály D. 6., Magasföldi 86.)
Szolnok – Nyíregyháza 0-1 (Hornyák 59.)
Soroksár – Ajka 1-0 (Korozmán 43.)
Dorog – Duna Aszfalt Tiszakécske 1-2 (Lénárth 89., ill. Gréczi 4., Puskás 56.)
Budaörs – Kazincbarcika 3-1 (Horváth E. 3., Zsidai 55., 80., ill. Lukács 90.)
Később:
15:15: Békéscsaba – ETO FC Győr
17:00: Csákvár – Vasas FC
17:00: Gyirmót – Budafok
17:00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia – MTK Budapest
Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.