A Gyirmót-ZTE NB II-es rangadó (1-2) érdekes ünneplést választott a vendégcsapat: a játékosok és a szakmai stáb is a zalaegerszegi tábornál lévő kapuba vonult.
A találkozó előtt ugyanis a nemrég menesztett gyirmóti szakvezető, Szepessy László a közösségi oldalán ajánlotta azt a zalaegerszegieknek, hogy álljanak be a kapujuk elé, ha örülni akarnak a nagy rivális otthonában.
A vicces posztra frappáns válasz érkezett a találkozót (1-2) követően, az ünneplő ZTE játékosai és stábja a kapuba állva, saját táboruk előtt álltak össze egy fotóra, mintegy válaszolva Szepessy bejegyzésére.
https://www.facebook.com/ztefc.hu/photos/a.201122020054611/1170548849778585/?type=3&theater
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.