A Haladás 4-1-re győzött a Csákvár ellen a Merkantil Bank Liga 15. fordulójában, ezzel átvette az első helyet a Tiszakécske ellen bukó Vasastól. Némi meglepetést jelent az eddig remekül szereplő és 13 fordulón keresztül veretlen újonc Kecskemét szegedi veresége. Az egyelőre a kiesés ellen küzdő Békéscsaba egy pontot szerzett otthon a PMFC ellen.
Merkantil Bank NB II, 15. forduló:
Haladás – Csákvár 4-1 (Tóth M. 4., Csilus T. 24., 86., Horváth R. 33., ill. Kártik 47.)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – KTE 2-0 (Gajdos 8., Germán 31.) – piros lap: Farkas A. (93.), ill. Belényesi (88.)
Békéscsaba - PMFC 1-1 (Pantovics 82., ill. Katona 73.)
Korábban:
Olvastad már?

NB II: Az utolsó Tiszakécske legyőzte a Vasast, nyert a Diósgyőr - eredmények
Az NB II 15. fordulójának kora délutáni mérkőzései közül a sereghajtó Tiszakécske és az éllovas Vasas összecsapása hozta a legnagyobb meglepetést.
Elolvasom
Az NB II állása:

Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.